The Bad Plus (USA)

POPRVÉ HRAJEME VE SLÁVII !!  22.7. 2026 od 19:00 – vstupenky  v ceně 450kč volně k sezení /www.cbsystem.cz

Reid Anderson – double bass

Dave King – drums

Ben Monder – guitar

Chris Speed – tenor saxophone

Americké trio The Bad Plus  patří už více než dvě dekády k nejvlivnějším kapelám na pomezí moderního jazzu a alternativní hudby. Od svého vzniku na přelomu tisíciletí si získalo celosvětové uznání díky originálním autorským skladbám i odvážným reinterpretacím rockových a popových ikon, které dokázalo proměnit v plnohodnotný jazzový jazyk. Na náš festival přijíždějí v rámci svého rozlučkového turné – „Farewell tour“, které uzavírá jednu výraznou kapitolu současného jazzu. A budou mít i skvělou předkapelu (to asi není správný termín ) – koncert na vstupenky)😊

kapela Vesper – start 19:00, délka cca 50min

The Bad Plus  – start cca 20:00, délka cca 80min

https://www.thebadplus.com/