Klubové koncerty

Nadžánrové varhanní trio B/Y Organism se představí 21.10. v…

Naše produkce si pro vás připravila další skvělý koncert, tenktokrát v podání mezinárodního tria B/Y Organism.

Zveme Vás na koncert nadžánrového varhanního tria B/Y Organism, který se uskuteční 21.10. 2021 od 19:00 v barokním sále Wellness hotelu Rezidence, Nové Hrady.

V pouhých 21 letech je Daniel Bulatkin již jednou z vůdčích osobností mladé jazzové generace v České republice, který navzdory svému věku již spolupracuje se světovou jazzovou špičkou (Ulf Wakenius, Gary Husband, Gergo Borlai, Tineke Postma, Justin Faulkner…). Kirill Yakovlev je multižánrový kytarista a skladatel (u nás dobře známý ze svého projektu CIRILIC), který má na svém kontě již dvě úspěšná alba. Toto duo spolupracuje s vysoce vytíženými evropskými bubeníky/sidemany Utsim Zimringem a Petrem Nohavicou.

B/Y Organism usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použitím klavíru i varhan; kytary, duduku i balalajky; bicích, perkusí i elektroniky. Inspirováni world music, americanou, ambientem a bluesovou a jazzovou tradicí, Organism představuje novou syntézu žánrů a zvuků ve formátu varhanního tria. Jejich debutové album „The New Beginning“ vyšlo pod hlavičkou prestižního rakouského vydavatelství Alessa Records. Album bylo opakovaně zmíněno v anketách kritiků jako jedno z nejlepších z roku 2020 a je hodnoceno jako „hravé, svěží, nadžánrové a nakažlivé“.

Rezervace vstupenek na sales@rezidencenh.cz, online předprodej CB System.

Translate »